K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

    Informuojame, kad rugpjūčio 20-22 d. bus atliekami pasiruošimo naujiems mokslo metams darbai. Institucijos VMA MOODLE iš kursų bus išvalomi visi besimokančiųjų duomenys, t. y. kursai bus nustatomi iš naujo (angl. reset), todėl visi dalyviai/mokiniai iš kursų bus pašalinti ir panaikinti visi su jais susiję duomenys (įvertinimai, pateikti darbai, įkelti failai, atliktos užduotys, įrašai diskusijų forumuose, duomenų bazėse, vikiuose ir kitose veiklose). Taip pat bus pašalinti visi šiukšlinių duomenys, kursuose saugomi atsarginių kopijų failai bei asmeninių failų bloke įkelti naudotojo failai. Jei reikia, atsisiųskite atsarginių failų kopijas į savo kompiuterį.

Atkreipiame dėmesį, jog visi kursai ir juose esanti mokymosi medžiaga – ištekliai ir veiklos liks nepakitę. Pradedant naujus mokslo metus kurso dėstytojui reikės tik įsitraukti naujus dalyvius-besimokančiuosius ir atnaujinti pagal poreikį mokymosi medžiagą. Aplinkos dalyvių paskyros taip pat liks nepakitusios.

SVARBU! Jeigu yra reikalingi besimokančiųjų įvertinimai ar pateikti darbai rekomenduojame atsisiųsti duomenis ir išsaugoti savo kompiuteryje. Tai galite padaryti vienu iš šių būdų

  1. Jei reikia išsaugoti tik besimokančiųjų įvertinimus, atsisiųskite kurso įverčius ir juos išsisaugokite kaip skaičiuoklės failą savo kompiuteryje keliu Kursas > Įverčiai > Eksportuoti > Excel skaičiuoklė > Atsisiųsti.
  2. Jei reikia išsaugoti besimokančiųjų įkeltus darbus veikloje užduotis, atsisiųskite visus darbus keliu Kursas > Užduotis > Peržiūrėti visus darbus > Vertinimo veiksmas pasirinkite Atsisiųsti visus darbus.
  3. Jei reikalinga viso kurso kopija su naudotojų duomenimis, rekomenduojame kreiptis į savo institucijos MOODLE administratorių, kuris gali atlikti atsarginį, t. y. sukurti kurso ar veiklos kopiją(-as) ir atsisiuntus atsarginių failų kopijas saugoti savo diske ar saugykloje.

Detaliau kaip išsaugoti duomenis, rasite čia:

https://mokymai.vma.lm.lt/course/view.php?id=158#section-2

IŠIMTIS. Jei Jūsų institucijos aplinkoje yra vykdomas netradicinis mokymas, pvz.: kursai kuriami pagal projektą, vykdomas suaugusiųjų mokymas ir duomenys visoje aplinkoje turi būti saugomi ir nevalomi, yra svarbi kursų dalyvių visa istorija, tuomet informuokite.

Jei turite klausimų ar neaiškumų, maloniai prašome kreiptis  el. paštu: moodle@ktu.lt

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15