K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42284, Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

KAMAJŲ ANTANO STRAZDO GIMNAZIJA

MOKINIŲ ELGESIO TAISYKLĖS ESANT VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIAI SITUACIJAI

• Į gimnaziją įeiti arba išeiti iš jos galima tik per pagrindinį įėjimą laikantis saugaus atstumo.
  • Atėjus į gimnaziją nusiplauti ir dezinfekuoti rankas.
  • Nuolat laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.).
  • Pertraukų metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
  • Laikytis saugaus 2 m atstumo.
  • Jei pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) arba ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai, likti namuose ir būtinai kreiptis į savo šeimos gydytoją.
  • Jei ugdymo proceso metu pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kiti užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), nedelsiant pranešti klasės vadovui, mokytojui ar kitam gimnazijos darbuotojui.
  • Privalomos izoliacijos laikotarpiu į mokyklą atvykti draudžiama.
  • Draudžiama vestis į mokyklą pašalinius asmenis (išskyrus išimtinius atvejus arba suderinus su mokyklos direktore).
  • Organizuojant renginius atvirose ar uždarose erdvėse tarp dalyvių privaloma išlaikyti ne mažesnį nei 1 metro atstumą, dėvėti kaukes.
  • Mokinių maitinimas organizuojamas gimnazijos valgykloje pagal sudarytą pietų grafiką.
  • Būtinai nusiplauti rankas prieš einant į valgyklą.
  • Gimnazijos valgykloje įrankius pasiimti nepaliečiant kitų įrankių.
  • Maistas, mokinių atsineštas iš namų, valgomas klasėje, laikantis higienos taisyklių, arba gimnazijos valgykloje, pietaujant su savo grupės mokiniais.
  • Mokiniams, vykstantiems į išvykas, renginius, ekskursijas, varžybas ar pamokas kitoje aplinkoje, mokyklos autobuse privaloma dėvėti kaukes.
  • Mokiniams, vykstantiems į gimnaziją viešuoju autobusu, būtina dėvėti kaukę.
  • Rekomenduojama mokiniams turėti atsarginių kaukių.
  • Taisyklės gali būti papildomos ir keičiamos, atsižvelgiant į Rokiškio rajono ir Lietuvos epidemiologinę situaciją.
  • Su taisyklėmis mokinius supažindina klasės vadovas.
  • Taisyklės skelbiamos mokyklos internetiniame tinklapyje ir skelbimų lentoje.

Parengė socialinė pedagogė Zita Šivickienė