Karjeros diena

Vasario 4 d. vyko nuotolinė karjeros diena. Pradinukai turėjo galimybę ieškoti idėjų, žiūrėdami pamokos „Mažais žingsneliais svajonės link“ vaizdo įrašą bei kurti koliažą „Mano svajonių profesija“.

5-8 kl. moksleiviai,  didžiausios nuotolinės pamokos „Ateities profesijos: kaip pasirinkti teisingai?“  dėka susipažino su informacinių technologijų, kritinio mąstymo ir kūrybiškumo svarba, atliko gabumų testą. Vyresnieji mokiniai žvelgė į ateitį — į perspektyviausias ateities profesijas 2030-2050 metais. Be to, „gyvą“ susitikimą pakeitė mūsų gimnaziją baigusių mokinių įkvepiančios istorijos.

Ugdymo karjerai koordinatorė Inga Balaišienė