Įdomioji ekologija

Kovo 4 dieną vyko VšĮ „Žaliasis taškas“ ir Lietuvos „Europe Direct“ informacijos centrų organizuota aplinkosauginė konferencija „Įdomioji ekologija“. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 7 bei 8 klasių mokiniai.

Konferencijos metu dalyviai susipažino su ekologijos principais, tvarios aplinkos ir atsakingo vartojimo bei atliekų tvarkymo reikalavimais, išgirdo daug įdomių faktų, susijusių su globalinėmis planetos problemomis, atliekų perdirbimu bei panaudojimu. Mokiniams patiko pademonstruotas praktinis darbas „Burbulo voniai gaminimas“, konferencijos dalyvių pasakojimai apie švarios Lietuvos kūrimą. Dalyvavimas šiame renginyje ne tik praplėtė mokinių žinias, bet ir paskatino labiau rūpintis žeme, kurioje gyvename.

Biologijos mokytoja Jolanta Vygėlienė