Buvome veiklūs

      Balandžio mėnesį „Nykštukų“ komanda priėmė jau trečią projekto „Sveikata visus metus 2021“ iššūkį „Juokas — vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis“. Paruošėme knygelę, į kurią sudėjome nuotraukas šypsenų, kurias vaikai kūrė kartu su tėveliais ir tam panaudojo pačius įvairiausius daiktus.

      Mildos ir Juditos darbeliai dalyvavo respublikiniame virtualiame kūrybiniame projekte-parodoje         „Po gandro sparnu“.

       Vaikų didysis margutis dalyvavo fondo „Švieskime vaikus“ organizuotame konkurse „Vaikų Velykėlės 2021“, gavome dovanų — knygelių.

       Prisijungėme prie respublikinių akcijų, palaikančių vaikus su Dauno sindromu ir vaikus autistus bei jų tėvelius.

       Vaikai susipažino su dviem retais vabalais: arkliarūgštine kampuotblake ir moliūginiu amaru ir juos piešė, dalyvaudami respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų pažintiniame – kūrybiniame projekte „Laumžirgio kelionė. Lietuvos vabzdžių knyga“. Jų darbeliai iliustruos elektroninę knygą apie Lietuvos vabzdžius.

       Jau daugelį metų dalyvaujame projekte „Mano žalioji palangė“. Sėjome, auginome augalus, sukūrėme žaliąją palangę. Šių metų Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo konkurso tema „Mano augalo vardas“, todėl vaikai sugalvojo  vardus augaliukams.

        Dalyvavimas įvairiuose projektuose vaikams suteikia naujų žinių, daug gerų emocijų, komandinio darbo patirties, moko atsakingumo.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja  Jolita Braukylienė

Nuotraukos autorės

Scroll to Top