Virtuali klasės valandėlė MO muziejuje

    Gegužės 6 d. 2g klasės mokiniai pasinaudojo galimybe nemokamai dalyvauti MO muziejaus edukacijoje. Už tai esame dėkingi Kazickų šeimos fondui, drauge su muziejaus darbuotojais įgyvendinančiam naują iniciatyvą.

Projekto tikslas – suteikti galimybę socialiai jautrioms jaunuolių grupėms apsilankyti MO edukacijose: susipažinti su moderniu menu, atverti naujus žinių kelius, ugdyti bendravimo, bendradarbiavimo, kūrybiškumo, kritinio mąstymo, smalsumo, emocinio intelekto ir kitus gebėjimus, kurie ateityje leis lengviau pasirinkti profesiją ar gyvenimo kryptį.

Mūsų tema buvo – Psichologinis emocinis savęs pažinimas „Kaip priklausyti grupei ir išlikti savimi?“  Užsiėmimą vedė psichologė Simona Košinskaitė.

Dešimtokai apsilankė parodoje „Kodėl taip sunku mylėti?“, gilinosi į vienišumo, meilės sau problemas.

Turėjome išties prasmingą ir KITOKIĄ klasės valandėlę.

Klasės vadovė Ramunė Glinskienė

Fotonuotraukos autorės

Scroll to Top