K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

Kaitrią vasarišką birželio 21 –ąją po ilgo išsiskyrimo nuotoliniam darbui pagaliau susitiko dalis 2g klasės gimnazistų. Šįsyk tai buvo ypatinga proga – mokslo metų užbaigimas, pažymėtas išvyka – Tvaraus kulinarinio paveldo edukacija „Darnoje su gamta vardan sveiko maisto ir žydresnės Baltijos jūros“ Ilzenbergo dvare .

Vykome susipažinti su Ilzenbergo dvaro ūkiu ir jame gaminama produkcija. Mėgavomės apžvalgine ekskursija, kurios metu jaunimas susipažino su Ilzenbergo dvaro ūkio specifika, aplankė ūkio fermą, paukštidę, bityną, sodą, šiltnamius, vynuogyną, naudojamos žemės ūkio technikos parką. Keliavome į dvaro oficiną (šeimininko namą), kuriame, gidė pristatė darnoje su gamta užaugintus ir natūraliai pagamintus dvaro produktus, jų gamybos technologiją, degustavimo specifiką, net eigą. Edukacija užbaigta įsimintinu dvarišku siurprizu – švediškos patrankos šūviu!

Taip mes atsisveikinome vasaros atostogoms!

Klasės vadovė Ramunė Glinskienė

KELIALAPIS-LEIDIMAS

Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos   ……….2g….     klasės      …………..12…….   mokinių

(klasė)                                 (mokinių skaičius)

2021 m. birželio 21 d.                   Kamajai- Rokiškio r. sav. Ilzenbergas Ilzenbergo g. 4. -Kamajai

(išvykos data)                                                          (išvykos maršrutas)

Keliavimo būdas – mokyklinis autobusas

Gimnazijos direktoriaus ……………………………………………………….   įsakymas  Nr. V –  …………….

(data)

Mokinių sąrašas

Eil.Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė
1.        Karosaitė Beata 2g
2.        Šakalytė Urtė 2g
3.        Lukšys Rokas 2g
4.        Puteika Matas 2g
5.        Čiurlys Rokas 2g
6.        Čiplytė Ema 2g
7.        Strumskytė Vika 2g
8.        Voitanaitė Miglė 2g
9.        Jakubonytė Sibilė 2g
10.    Bimba Ugnius 2g
11.    Trevydis Justas 2g
12.    Šepeliova Modesta 2g

Išvykos (ekskursijos) vadovas:                             Ramunė Glinskienė

(parašas, vardas, pavardė)

Saugumo technikos instruktažas pravestas      2021 birželio 21 d.

(data)

Saugumo technikos instruktažą pravedė ……………………  Ramunė Glinskienė

(parašas, vardas, pavardė)

Direktorė                                                                                                      Loreta Grochauskienė