Penktokų krikštynos

      Šių metų spalio 28 d. 5 klasės mokiniai pagaliau sulaukė  krikštynų, kurias surengė šeštokai. Šventė prasidėjo penktokų kabinete Žaibo turnyru. Mokiniai ir jų vadovas Arvydas Uldinskas, atsakinėdami į šmaikščius klausimus, privalėjo įrodyti, kad jie tikrai yra gimnazijos bendruomenės nariai.

Paskui penktokai buvo informuoti, kad nuo šiandien jie bus priimti į  gimnazijos ,,gentį‘‘. Indėnų ,,deivės‘‘, pasveikinusios  penktokus, perspėjo, kad jų laukia  išbandymai — kūrybiškumo, draugiškumo užduotys, taip pat paslėpto lobio ieškojimas. Šeštokai įsitikino, kad visi penktokai yra stiprūs, ištvermingi ir draugiški, todėl verti genties nario  statuso. Jiems buvo įteikti indėniški talismanai, kurie saugos juos nuo įvairių negandų.

6 kl. mokiniai ir kl. vadovė Zita Šivickienė

Fotonuotraukos Zitos Šivickienės

Scroll to Top