K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

Ūkanotą lapkričio 26-sios rytą Mažojoje salėje suskambo jautrūs gitaros stygų virpesiai. Visi, nuo pirmoko iki abituriento, šią dieną turėjo galimybę regėti ir pasigėrėti gitaros profesionalo Simono Bušmos viešnage mūsų mokykloje.

3G – 4G klasių muzikos grupių mokinių mintys apie šią valandėlę su Simonu!

Urtė: „Šiandien turėjome 45 min. pasijusti mokykloje kiek kitaip, nei įprastai. Į mūsų gimnaziją atvyko gitaristas Simonas Bušma. Jausmas jo klausytis buvo ypatingas, klausėme muziką kuri užvaldo vidinį pasaulį ir priverčia susimąstyti. Nuostabus laikas, labai patiko!“

Sibilė: „Simono Bušmos koncertas buvo labai naudingas, buvo įdomu klausyti jo pasakojimų ir grojamų kūrinių. Tokie kūriniai priverčia susimąstyti, leidžia atsipalaiduoti. Tokios muzikos reikia klausytis, nes ji lavina žmogų, pagerina savijautą.“

Ema: „Mini koncertas buvo tikrai įdomus. Atliekami kūriniai gitara yra gana atpalaiduojantys ir verčia apgalvoti savo mintis ir į jas įsigilinti.“

Beata: „Buvo tikrai faina ir smagu, kad vyksta kitokios pamokos, manau, visi atsipalaidavom ir paklausėm tikrai gražios ir nuostabios muzikos. Man asmeniškai labai patiko tokia muzikinė pamoka, kad daugiau tokių būtų!😊“

Jokūbas: „Patiko, nes buvo ramu ir gera, padėjo atsipalaiduoti.“

Šarūnė: „Koncertas paliko labai daug įspūdžių, daug emocijų. Kadangi gitaros skambesys mane žavi ir džiugina, tad buvo gera ir gražu klausytis. TIEISIOG SUPER!“

Brigita: „Negaliu sakyti, kad buvo labai įdomu, tačiau visada įdomu išgirsti kažką naujo, neįprasto. Muzika buvo raminanti. Smagu ir tai, kad tokios pamokos paįvairina kasdienybę mokykloje.“

                                   Muzikos mokytoja, neformaliojo švietimo organizatorė Ramunė Glinskienė

Fotonuotraukos autoriaus

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15