Arčiau tautinio lobyno…

      Balandžio 28 d. gimnazijos penktokai dalyvavo projekte „Etninės kultūros vystymas Z kartoje“, vykusiame Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje. Vaikai, vadovaujami tautodailininkės Rasos Janušauskienės, entuziastingai pynė trispalves juosteles, virtusias stilingomis apyrankėmis. Muzikos mokytoja Ramunė Glinskienė visus pakvietė į Dviragio pakrantę, kur ežero bangelių ošimo lydimi sutartinai pagiedojome Rokiškio krašto sutartinę „Dūno upe, lylio“. Atsipalaidavimui vaikai pažaidė judrų liaudišką žaidimą.

      Sakome „ačiū“ buvusiai mūsų mokyklos mokinei Aurorai Lobovaitei, AS Socialinių mokslų kolegijos Kūrybos ir pramogų industrijų III kurso studentei, pakvietusiai mokinius dalyvauti prasmingo projekto veiklose.

NŠS vedėja Ramunė Glinskienė

Fotonuotraukos autoriaus

Scroll to Top