VASAROS SKAMBUTIS

Leiski drugeliu pakilti iki pat dangaus,

Ir kaip kadaise paskanauti liepžiedžių medaus…

                Birželio 9 –ąją paskutinis šių mokslo metų skambutis į gimnazijos Mažąją salę sukvietė 1-4 klasių mokinukus, mokytojas, tėvelius, svečius. Skleidėsi laimės ir džiaugsmo šypsenos padėkų, sveikinimų, linkėjimų jūroje. Direktorės pavaduotoja ugdymui Audronė Gabienė pasveikino ketvirtokus, užbaigusius pradinio ugdymo etapą, ir įteikė vaikams tai liudijančius pažymėjimus. Pradinių klasių mokytojos Rita Zovienė, Rimutė Paunksnienė, Zita Vilienė ir Danutė Tymukienė atskleidė kiekvieno savo auklėtinio talentą, išskirtines savybes, padovanodamos po padėkos raštą. NŠS mokinys Laurynas Karpau nuspalvino šventę fortepijoninių garsų pyne, Milda Čeponytė ir Lijana Markavaitė sušildė širdis atliekama dainele, Sandra Grigonytė į svajų pasaulį nukėlė savo šokiu. Šventę vainikavo į dangų paleisti margaspalviai balionai, nuskraidinę vaikų svajones išsipildymo link!

NŠS vedėja Ramunė Glinskienė

Fotonuotraukos Vyganto Vygėlio

Scroll to Top