Helovynas mokykloje

Spalio 24 d. moksleivius pasiekė žinia apie planuojamą tradicinę kasmetinę Helovyno šventę mokykloje — nuspręsta, kad varžytuvės vyks 5-8 ir IG-IVG klasėse. Pagrindinė  šių metų šventės užduotis — kuo šiurpiau bei originaliai papuošti savo kabinetus.

Ketvirtadienį sudaryta nepriklausoma komisija įvertino mokinių pastangas, idėjas kuriant baisiausią metų interjerą. 5-8 klasių varžytuvėse nugalėtojais tapo septinta klasė, gimnazinių klasių  —  vienuoliktokai. Sveikiname nugalėtojus!

Penktadienį per ilgąsias pertraukas visi mokiniai galėjo apsilankyti Helovyno Kino salėje II aukšto foje. Kino seansų metu visi — ir maži, ir dideli — kartu su mėgstamais kino herojais pasinėrė į šiurpų Helovyno pasaulį…

Mokytoja Jekaterina Šliominienė

Fotonuotraukos autoriaus