Vaikų vasaros stovykla „Vaivorykštė“ – 3 diena

Vaikų vasaros stovyklos „Vaivorykštė“ 5–6 klasių mokiniai penktadienį svečiavosi  Rokiškio krašto muziejuje, dalyvavo edukacinėje programoje „Ledinis dvaras“.  Programos metu apsilankę autentiškoje Rokiškio dvaro ledainėje, sužinojo apie tikrąją jos paskirtį,  įrengimo subtilybes. Ir tik po to – apie valgomuosius ledus. Nagrinėdami unikalų ledų gaminimo prietaisą išsiaiškino, kaip valgomieji ledai buvo  gaminami Rokiškio dvare, kaip nesunkiai jų galima pasidaryti namuose. Ir galiausiai – saldžioji akimirka – Nerijaus ledai. Sužinoję apie jų ypatumus ir įvairovę, labiausiai patikusį vaikai pasirinko paragauti.  Po edukacijos laukė  linksmybės-sūpuoklės ir įvairūs žaidimai.

Socialinė pedagogė Zita Šivickienė  

Foto nuotraukos Zitos Šivickienės

Scroll to Top