Helovynas mūsų gimnazijoje

Spalio 27d. ,,Ara‘‘ klubo nariai paskelbė helovynines užduotis klasėms (puošti klases, ruoštis pasirodymams). Penktadienį komisija nuo ryto rinko baisiausiai ir originaliausiai papuoštą klasę. Sveikiname nugalėtojus – IG klasę. Be to, komisija, kuriai atstovavo klubo ,,Ara‘‘ nariai, išrinko ir helovyninio pasirodymo nugalėtojus – IIG klasę. Buvo išrinktas ir baisiausias kostiumas, kurį sukūrė IIG klasės mokinė Ugnė Stunžėnaitė.

Vakare klubiečiai pakvietė 8-12 klasių mokinius į Helovyno šokius. Džiaugiamės, kad šokiai pritraukė daug jaunimo.

Nuotraukos autorė Meda Braukylaitė, IIG