Pradinukų mokslo metų baigimo šventė

Vasaros palytėti pradinukai rinkosi į Mokslo metų uždarymo šventę. Nuotaikingai, dėkodama už nuveiktus darbus, šventę pradėjo mokytoja Rita Zovienė Trečios klasės mokinė Milda eilėraščiu apie skėtį kvietė į vasarą ir priminė, kad visada ir visur reikia būti atidiems. Pradinukai pristatė visus mokslo metus vykdytą projektą ,,Portretai’’. Smagu buvo stebėti jų nuveiktus darbus: susitikimai su įvairių profesijų žmonėmis, pažintinės išvykos, tyrimai ir apklausos. Visa tai į bendrą projekto apibendrinimo filmą sudėjo mokytoja Vilma Kavaliauskienė. Renginį papuošė mažieji dainininkai, ūkulėlių ansamblis — visus juos šventei paruošė mokytoja Ramunė Glinskienė. Už nuopelnus mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Loreta Grochauskienė ir pavaduotoja Audronė Gabienė. Ketvirtokams buvo įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Po šventės pradinių klasių mokiniai ir mokytojos rinkosi į įvairias vasaros erdves.

Mokytoja Rita Rimiškienė
Nuotraukos Vilmos Kavaliauskienės