Pakviesk į širdį vasaros žydėjimą…

Pakviesk į širdį vasaros žydėjimą
Su saulės šiluma ir su kvapu žiedų.
Juk taip ilgai į šitą metą ėjome,
Tad pasidžiaukime nepakartojamu turtu.

    Štai ir baigiasi dar vieni mokslo metai. Dar viena abiturientų laida palieka mūsų gimnaziją. Visi mokinukai laukia atostogų. Mokyklinis laikraštukas taip pat trumpam stabteli… Lauks naujų mokslo metų, naujų įvykių, švenčių. Paskutinis šiais mokslo metais „Skambutis“ vasariškai šiltas, nuoširdus, kupinas nepakartojamų abiturientų minčių, linkėjimų, prisiminimų. Miela sklaidyti jo puslapius, tarsi prisilieti prie ką tik praėjusių dienų, prisimeni tai, ką buvai primiršęs, atrandi tiek daug tikrumo, tyrumo akimirkų, kurių beskubėdami tiesiog nepastebėjome.
    Dėkojame gimnazijos laikraštuko kūrėjams — būrelio ,,Littera‘‘ (vadovė N.Markevičienė) nariams, ypač Gabrielei G. (3g kl.), dešimtokėms Neringai P. ir Justei V.
    Ačiū tariame gimnazijos mokiniams, kurių dėka „Skambutis“ tęsia savo kelionę, suteikia miestelių žmonėms džiaugsmo, kad vaikai juos prisimena ir dalinasi savo kasdienio gyvenimo akimirkomis.

Socialinė pedagogė Zita Šivickienė
Nuotraukos 8 klasės mokinių ir
Audriaus Batjano 1G kl.

 

Scroll to Top