Išvyka į Anykščius

Birželio 12 dieną 5 klasės ir stovyklos „Vaivorykštė“ mokiniai vyko į Anykščių siauruko muziejų, dalyvavo edukacijoje „Siauruko atradimai kiekvienam smalsučiui“. Mokiniai susipažinę su šimtamete Siauruko istorija, išsiaiškinę geležinkelio skirtumus ir palyginę siauruosius ir plačiuosius geležinkelius, susėdo į rankinę dreziną ir nuvažiavo į riedmenų paviljoną, pakeliui išbandydami ir keleivio, ir tokios drezinos „mašinisto“ patirtis. Riedmenų ekspozicijoje vaikai apžiūrėjo suremontuotus įvairių tipų vagonus: prekinį dengtą vagoną, platformą, cisterną, dengtą vagoną (ledainę), garvežį. Po to aplankė Medžių lajų taką ir kabantį lynų pėsčiųjų ir dviračių tiltą per Šventąją.
Namo grįžo pilni nepakartojamų įspūdžių.

Mokytoja Aušra
Socialinė pedagogė Zita
Nuotraukos mokytojos Aušros

Scroll to Top