Stovyklaujame

Paskutinę stovyklos „Vaivorykštė“ dieną mokiniai vyko į Biržus. Biržų pilyje dalyvavo edukacinėje programoje „Apgink Biržų pilį“. Užsiėmimo metu sužinojo, kas yra  arsenalas,  kokie ginklai buvo  XVI–XVII a. Biržų tvirtovės arsenale, kaip jais žmonės naudojosi. Susipažinę su senoviniais ginklais, juos virtualiai išbandė. Žaidimo metu įsikūrę ant Biržų pilies įtvirtinimų gynėsi nuo puolančio virtualaus priešo. Edukatorės įdomiai papasakojo apie kunigaikščių rūmų gyvenimą, jų veiklą, karybą, tradicinius amatus ir papročius, senuosius ilgio matus. Puiki kelionė, smagios akimirkos, įspūdžiai, laikas, praleistas kartu su draugais. Dėkojame mokytojai Mildai, mokytojo padėjėjai Elvyrai, kurios vyko kartu, padėjo pažinti Biržų krašto istoriją.

Socialinė pedagogė Zita Šivickienė
Nuotraukos 6 klasė mokinės Ugnės Macijauskaitės

Scroll to Top