K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

  studentai6Gruodžio 7 d. JMBB „Žvorūnė“ iniciatyva gimnazijoje lankėsi pagal ERASMUS+ mainų programą Lietuvoje studijuojantys studentai: Udeani Milliscent Amoge (Nigerija), Signja Mazite (Latvija), Selay Surer (Turkija), Kirill Shishenin (Rusija). Studentai mokiniams papasakojo apie savo šalių papročius, kultūrą, lankytinas vietas, gamtos objektus,  atsakė į mokinių  klausimus. Renginį vedė buvęs gimnazijos mokinys Tautvydas, kuris kartu su mokiniais atliko keletą toleranciją ugdančių  žaidimų, padėjo mokiniams komunikuoti su dalyviais anglų kalba. Vertėjais taip pat pabuvo Edvinas Mikalaičiūnas  ir Agnė Venslovaitė.

,,Šis renginys buvo prasmingas, nes turėjome puikią progą daugiau sužinoti apie kitų šalių kultūrą ir tradicijas, taip pat susipažinti su įvairių tautybių žmonėmis. Tai buvo proga patobulinti  anglų kalbos įgūdžius ir linksmai praleisti trečiadienio popietę. Džiaugiuosi sudalyvavusi ir praplėtusi savo akiratį‘‘(Aurora). ,,Svečių pasakojimai buvo įdomūs ir turiningi. Bendravimas  vyko anglų kalba, tad norintys būrelio nariai galėjo išbandyti savo gebėjimus vertėjauti. Susitikimas paliko tikrai gerus įspūdžius, įgijome  naujos ir linksmos patirties‘‘(Lina). ,,Jaunimas turėjo galimybę išbandyti savo žinias versdamas užsieniečių pasakojimus į lietuvių kalbą. Po pasakojimų svečiai kartu su mumis pasivaišino paruoštomis vaišėmis ir susitikimą užbaigėme linksmais žaidimais. Manau, tokie susitikimai praturtina žmogaus patirtį ir padeda susidaryti nuomonę, kad mes visi esame vienodi ir lygūs, nesvarbu, kokios rasės ar tautybės esame‘‘(Simona). ,,Buvo įdomu sužinoti apie kitų šalių žmones, jų gyvenimą, tradicijas, žaidimus, lankytinas vietas“ (Sibilė). ,,Buvo labai įdomūs pradžioje vedami žaidimai‘‘ (Ieva).

Būrelio vadovė J.Vygėlienė

studentai2 studentai3 studentai4 studentai5  studentai7 studentai8

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15