K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

2017m.  kovo 20 – 26 dienomis mūsų gimnazijoje vyko renginiai, skirti Savaitei be patyčių. Visą savaitę organizatoriai kvietė diskutuoti apie patyčias ir jų prevenciją ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų gyvenime. Akcijų metu mokiniai kalbėjo, kaip sumažinti patyčių mastą visuomenėje, aktyviau reaguoti  ir jas stabdyti. Šia akcija siekėme skatinti draugišką mokinių ir mokytojų, suaugusiųjų bendravimą, nutarėme kartu su gimnazijos ir Kamajų miestelio bendruomene vykdyti įvairias patyčių prevencijai skirtas veiklas, nepritarti įvairioms jų  apraiškoms, veikti taip, kad patyčios mažėtų ne tik mūsų tarpe, bet viešoje ir privačioje erdvėje. Prieš šią akciją buvo pasirūpinta renginio reklama, skelbimais. Mokinių pagaminta stendinė medžiaga apie gerumą, draugišką bendravimą puošia koridoriaus sienas. 1g klasės mokiniai gamino  Savaitės be patyčių simbolį – raudoną širdutę su užrašu „ Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms“ ir papuošė jais visų kabinetų duris. Klasės auklėtojai ir mokiniai savaitę pradėjo mandagaus sveikinimosi ir apsikabinimo akcija.

5 – 1g klasės mokiniai, kartu su informacijų technologijų mokytoju Vytautu Paviloniu, gamino logotipus prieš patyčias ir surengė parodėlę. Kiekvienos klasės mokiniai žiūrėjo kino filmus, aptarė juos, rašė refleksijas. Jie teigė, kad nereikia leisti, kad mokiniai tyčiotųsi vieni iš kitų,  nebūti pasyviu stebėtoju, apie patyčių atvejus pranešti gimnazijos darbuotojams, tėvams. Akcijos vyko ir Kamajų miestelio bendruomenėje: 7 klasės mergaitės lankėsi Kamajų vaikų darželyje „Nykštukų“ ir „Boružiukų“ grupėse, įteikė dovanėles, bendravo, kalbėjo apie patyčias. Vaikai labai džiaugėsi ne tik dovanomis, bet ir vyresnių draugų dėmesiu. 5 -1g klasių mokiniai lankėsi Kamajų seniūnijoje, bendravo su darbuotojais, gatvėje sutiktiems žmonėms dalino pačių gamintus suvenyrus, taip primindami apie šią visuomenėje egzistuojančią problemą.  Renginius vainikavo rajoninės sportinės varžybos 3×3, skirtos Savaitei be patyčių, kuriose dalyvavo 2g – 3g klasės mokiniai: Rokas Tumonis, Dainius Klebinas, Donatas ir Modestas Matiukai. Šie vaikinai laimėjo 1 – ąją vietą. Apie žmogų pasako jo darbai, todėl džiaugiamės, kad jaunų žmonių tarpe didėja nepakantumas patyčioms.

                                                    Soc. pedagogė  Zita Šivickienė

                  

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15