K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

2017 m. lapkričio 22 dieną 7 – 12 klasių mokinių grupė vyko į Vilnių, kur Menų spaustuvėje stebėjo spektaklį – koncertą „Neišmoktos pamokos“. Tai įkvepianti A. Špilevoj pjesė, kuriai naujų, ypač ryškių spalvų ir akcentų suteikia teatro ir indie rock muzikos sintezė. Keturi aktoriai, penki muzikantai ir dvylika muzikinių – tekstinių kompozicijų, susijungiančių į vieną istoriją, skatinančią atlikėjus ir žiūrovus pradėti iš naujo mokytis dalykų, kurių mūsų kažkodėl nemokė mokykloje – ten, kur mes ir turėjome būti ruošiami gyvenimui, kur mes turėjome mokytis esminių dalykų, kur kas svarbesnių nei trigonometrijos lygčių sprendimas, trumpų ir ilgų distancijų bėgimas, istorinių datų kalimas… Įstrigę nesibaigiančiame lėkime, savo ambicijose, baimėse, savęs nepriėmime, senuose juos stabdančiuose įsitikinimuose, spektaklio herojai savo paieškose trumpam sugrįžta į aštuntą klasę, kuri jiems primena apie tai, kokias dideles spragas jie turi savęs ir savo pasaulio pažinime. 

Spektaklis nominuotas Auksiniam scenos kryžiui „Teatras+“ kategorijoje.

Geriausiai apie visa tai kalba vykusių jaunuolių mintys:

„Šis spektaklis buvo labai įdomus ir įtraukiantis. Pirmą katrą mačiau tokio pobūdžio spektaklį. Laikas prabėgo akimirksniu“. Monika Ž.

„Spektaklis buvo be galo pamokantis. Man patiko užslėptos mintys, sužavėjo aktorių meįstriškumas“. Austėja

„Iš tiesų, tai buvo pats geriausias mano matytas spektaklis. Labai džiaugiuosi, kad gavau tokią galimybę. Ačiū mokytojai, kad suorganizavo šią išvyką“. Agnė V.

„Labai patiko! Buvo malonu klausyti gyvos muzikos, matyti visiškai kitokį pasirodymą. Privertė nusikelti į jų mokyklą ir suprasti savo gyvenimą mokykloje,kurioje mokausi aš. Tikiuosi tokių pasirodymų išvysti dažniau“. Orėsta

„Šiame spektaklyje išmokau visas „neišmoktas pamokas“. Spektaklis priverčia susimąstyti apie tai, kokias klaidas darome kiekvieną dieną…“ Rimantė

   

 

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15