K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

Kovo 19 – 25 d. gimnazijoje vyko Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ. Šių metų Veiksmo savaitės šūkis – „Kurią pusę pasirinksi Tu?“. Visą šią savaitę gimnazijoje vyko įvairios veiklos, užsiėmimai, sportinės varžybos. Klasių kolektyvai aptarė patyčių problemas, diskutavo, kaip jas galima sustabdyti, atkreipė dėmesį į emocinę aplinką gimnazijoje, mokėsi kurti pozityvią bei tolerantišką visuomenę. Pradinių klasių mokiniai praktinių užsiėmimų metu, pagal pateiktus scenarijus modeliavo situacijas, piešė piešinius, žiūrėjo ir aptarė socialinę reklamą „Raudonplaukis“.

5 – 11 klasių mokiniai taip pat atliko užduotis, analizavo patyčių situacijas, žiūrėjo socialinę reklamą „Kartu“ ir dalinosi mintimis, ką įdomaus ir svarbaus išgirdo šiame užsiėmime. Socialinė pedagogė, kartu su mokiniais, parengė stendinę medžiagą apie įvairias patyčių formas, kur mokiniai gali kreiptis pagalbos, norėdami pranešti apie patyčių atvejus. Sulaukėme svečių iš Rokiškio rajono savivaldybės komisariato. 6 – 11 klasių mokiniai bendravo su vyriausiąja tyrėja Enrika Paviloniene ir Liutauru Česnausku. Svečiai  su mokiniais diskutavo apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybes patyčių, smurto atvejais, kaip išvengti patyčių ir formuoti saugią gyvenamąją aplinką. Kartu su pareigūnais mokiniai žiūrėjo ir aptarė  filmus: „Mes galime įveikti savo silpnumą“, „Neskatink smurto, netoleruok patyčių“. Kūno kultūros mokytoja Rita Merkienė organizavo  tarpklasines sportines varžybas, kurių šūkis buvo „Sportuok be patyčių: IŠDRĮSK BŪTI HEROJUMI“.

TU NESI VIENAS, VISADA ATSIRAS  ŽMONIŲ, KURIE IŠTIES PAGALBOS RANKĄ‼

Socialinė pedagogė Zita Šivickienė

             

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15