K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

Liepos 28 – 29 d. dešimt  mūsų gimnazijos  mokinių dalyvavo socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“.  Akciją organizavo Palangos miesto Savivaldybė atsiliepdama į Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą jungtis prie iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ bei padovanoti šalies vaikams nepamirštamų vasaros akimirkų. O akimirkos tikrai buvo nuostabios. Renginio dalyvius pasitiko ir linksmino nemažas Kakių Makių būrys. Jos kvietė spalvinti raketas, šokinėti ant batutų, dainuoti ir šokti, nusifotografuoti kartu su jomis..  Netrumpa eisena prie jūros buvo labai linksma: ją lydėjo vaikų dainos, Kakių Makių papokštavimai, susižavėjusių miesto svečių šypsenos bei policijos apsauga. Prie jūros visus eisenos dalyvius pasveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus  ir renginių vedėja Edita Mildažytė. Ir štai ilgai lauktas momentas. Pirmas susitikimas su jūra! Į dangų pakilo įvairiaspalviai balionai, ir vaikai, lydimi kapitonų – senjorų žengė Palangos tiltu. Visą eiseną nuolat fotografavo virš galvų skraidantys dronai.

Diena buvo labai karšta. Visi laukė maudynių. Ir ne tik… Čia vėl linksmai darbavosi Kakės Makės. Jos kvietė vaikus į balionų mūšį, nučiuožti  nuo vandens kalnelio…Bet labiausiai visiems patiko fejerverkai iš spalvotų miltelių.

Tomis dienomis visos Palangos miesto lankytinos vietos buvo plačiai atvertos akcijos dalyviams. Vaikai turėjo galimybių apsilankyti Gintaro muziejuje, Botanikos parko oranžerijoje, iliuzijų name Eureka, pašokinėti ant batutų Palangos vasaros parke ir t.t.

Tiek visko daug ir taip visur įdomu! Namo grįžti dar nesinorėjo;  dar truputį pabūti, pasigrožėti jūra, išsimaudyti jos šaltame ir sūriame vandenyje, pasiklausyti prie pat jūros vykstančio koncerto… Bet laikas važiuoti.  Iki kitos vasaros, jūra!

Mokytojos Zita Šivickienė ir Genovaitė Pavilonienė

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15