K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

     Šių metų sausis nepagailėjo sniego, lengvo šaltuko, todėl pramogauti lauke tapo tikras malonumas. Sausio 30 d. ikimokyklinio skyriaus pedagogai pakvietė visus į nuotaikingą pramogą ,,Kviečiame visus – sportui šaltis nebaisus‘‘. Šventės tikslas — skatinti vaikų norą judėti, patirti daug gerų emocijų.

      Žvaliai nusiteikę didesni ir mažesni darželio sportininkai, nešini rogutėmis ir čiuožynėmis, skubėjo į darželio kiemą. Sporto šventė prasidėjo nuotaikinga Senio besmegenio mankšta. Vaikai šoko rateliu, dainavo apie Senį besmegenį ir jo šluotą. Po mankštos vyko rungčių maratonas. Vaikai mėtė sniego gniūžtes į taikinius. Taikliausi buvo priešmokyklinukai. Aplink darželį važiavo rogučių ,,traukinukas‘‘. Žiūrovų nebuvoǃ Rogutėmis mažesnius vežė didesni, didesnius – auklėtojos ir jų padėjėjos. Per atokvėpio minutę vaikai išbandė spalvotus dažus ant sniego. Jie džiaugėsi matydami saulutes, eglutes, snaiges ir besmegenį ant sniego. Ir vėl — rungtis. Dabar reikėjo įveikti auklėtojų supiltą didžiulį sniego kalną. Vaikai kopė aukštyn ir čiuožė žemyn — visi norėjo pasiekti viršuje plazdančius balionus. Po to vaikai darė ,,sniego angelus“. Tai buvo tikras poilsis ant sniego. Pasibaigus šventei visi vaišinosi sveikuoliškais virėjos Daivos riestainiais, gėrė vaistažolių arbatą su medumi. Vaikai ir pedagogai į grupes grįžo su gera nuotaika, puikiais žiemos sporto šventės įspūdžiais, nugalėję šaltuką, tinginiuką, visus virusus ir bakterijas.

                                                                                     Auklėtoja Dalia Ragauskienė

Nuotraukų autorė auklėtoja Jolita Braukylienė

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15