K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

     Balandžio 2-ąją, minint Tarptautinę vaikų knygos dieną, ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Boružėlių“ grupės vaikai pirmą kartą lankėsi gimnazijos bibliotekoje. Viešnagės metu sužinojo, kur gyvena knygos, turėjo galimybę pamatyti gausybę knygų, skirtų mažiausiems skaitytojams, sužinojo, kaip tapti bibliotekos skaitytoju.

      Bibliotekininkė Jolanta vaikus supažindino su bibliotekos lankytojų taisyklėmis, knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka, su vaikais kalbėjosi apie tai, kaip reikia elgtis su knygelėmis bibliotekoje ir namuose. Vaikams buvo priminta, kad nešantis namo ar pas draugus būtina knygelę įsidėti į maišelį, kad knygelėse negalima piešti, dėti į jas kietų daiktų ar kitaip jas gadinti. Daugumai vaikų tai buvo pirma pažintis su biblioteka.

      Su didžiuliu susidomėjimu vaikai apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamą varlyčių parodą. Apie keletą jų bibliotekininkė Jolanta išsamiai papasakojo bei skatino jas „prakalbinti“. Pro bibliotekos langą vaikai apžiūrėjo varlyčių „draugo“ gandro namučius.

     Labiausiai mažuosius svečius džiugino bibliotekos ,,gyventojos‘‘ rankinės lėlytės: pelytė ir drambliukas iš Mariaus Marcinkevičiaus ir Aušros Kiudulaitės knygutės „Draugystė ant straublio galo“. Šią istoriją bibliotekininkė Jolanta skaitė, o vaikai, keisdamiesi personažais, nuotaikingai vaidino. Po to vaikai rašė drambliuko laiškus, kuriuos skyrė savo mamytėms, sesutėms ar kitiems artimiesiems. Atsisveikinę su bibliotekininke, vaikai rūpestingai nešėsi į darželį savo laiškučius bei pasirinktas skaityti knygutes.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Lina Zolubienė

Fotonuotraukos autoriaus.

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15