Mes — už švarą ir tvarką!

Pasaulinė Aplinkos Diena arba World Cleanup Day vyko daugiau kaip 150 pasaulio valstybių. Respublikoje į šią akciją užsiregistravo 148 mokyklos (apie 27000 dalyvių).

Mūsų, t. y. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos, bendruomenė (beje, vienintelė Rokiškio rajone) taip pat įsijungė į šią akciją — rugsėjo 19 dieną minėjo Pasaulinę tvarkymosi dieną. Miestelio aikštėje susirinko visa mokykla. Dalyvius sveikino renginio organizatorė mokytoja Ramunė Glinskienė, gimnazijos direktorė Loreta Grochauskienė. Mokytoja Jolanta Vygėlienė kalbėjo apie būtinybę įsijungti į aplinkos tvarkymo, švarinimosi, atliekų rūšiavimo darbus. Mokiniai eilėmis kvietė pamąstyti apie Žemės ateitį, mylėti savo kraštą, rūpintis jo grožiu. Renginį užbaigė nuotaikingas visų dalyvių šokis — FLASHMOB’as. Į aplinkos tvarkymo talkas žadama įsitraukti artimiausiu metu.

Mokytoja Jolanta Vygėlienė

Fotonuotraukos Roberto Afanasjevo