Alės Rūtos al. 1, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

       Pirmąją gruodžio savaitę „Boružėlių“ grupėje veikė kalėdinės dirbtuvėlės. Jau trečius metus gaminti šventines dekoracijas kvietėme ir vaikučių artimuosius. Popierines sniego gniūžtes ir puošnius kaspinėlius su auklėtojomis Gitana Širviene ir Lina Zolubiene mamos ir tėčiai gamino grupės bei kitų darželio erdvių puošimui. Kūrybinis darbas virė net dvi pavakares…

       Šeimos maloniai stebino aktyvumu, išradingumu atsiliepdamos į dar  vieną „Boružėlių“ grupės pedagogių idėją gaminti eksponatus parodai „Kalėdinis žaisliukas“. Stilizuota eglutė, papuošta šeimų gamintais kalėdiniais žaisliukais, džiugina ne tik mus, bet ir grupės svečius.

       O kad Kalėdų laukimas neptrailgtų, surengėme ramią ir jaukią advento vakaronę „Eisim Kalėdų ieškoti…“ Jos metu kūrėme ir kartu su tėveliais vaidinome advento pasaką, dainavome adventines dainas, sukome ramius ratelius, gaminome spalvotas ,,stebuklingas‘’ žvaigždeles. Baigiantis mūsų šiltam pobūviui, vaišinomės kvapniais, mamyčių ruoštais kalėdiniais kepiniais, gėrėme žolelių arbatą.

       Šventinių renginių maratoną vainikavo susitikimai su Kake Make ir Kalėdų Seneliu. „Boružėlių“ ir „Kiškučių“ grupės vaikai, pavirtę netikėčiausiais herojais, žaidė, šėliojo ir…sulaukė Kalėdų Senelio. Ilgai lauktam svečiui vaikai noriai deklamavo eilėraštukus, dainavo, šoko. Senelis šauniems vaikams buvo dosnus: apdovanojo knygų rinkinėliais ir kalėdiniais saldėsiais.

       Sakoma, kad tikros šventės susideda iš mažų dalykų: nuoširdžių šypsenų, stipraus tikėjimo stebuklais, artimųjų meilės ir šiltų akimirkų. Būtent to, artėjant gražiausioms metų šventėms, mūsų laukime netrūko!

Boružėlių” grupės ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Zolubienė

Fotonuotraukos autoriaus

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30 – 9.15 val.
2 pamoka 9.25 – 10.10 val.
3 pamoka 10.20 – 11.05 val.

ILGOJI PERTRAUKA (1-4 kl., 5-7 kl.)
4 pamoka 11.40 – 12.25 val.

ILGOJI PERTRAUKA (8-IVg kl.)

5 pamoka 12.45 – 13.30 val.

6 pamoka 13.40 – 14.25 val.
7 pamoka 14.30 – 15.15 val.

8 pamoka 15.20 – 16.05 val.