Autoriaus vardas: Administratorius

Minėjome Lietuvos žydų genocido dieną

Integruotoje pamokoje „Žydų pėdsakai Kamajuose“ dalyvavo 5 ir IIIG klasių mokiniai. Pamoka prasidėjo Kamajų miestelio centre. Mokytoja Alvyda Vadeikienė  ir bibliotekininkė Jolanta Lašienė papasakojo apie žydų bendruomenės gyvenimą Kamajuose prieš Antrąjį pasaulinį karą. Žydų kapinėse kalbėjome apie šios tautos laidojimo papročius, padėjome po simbolinį atminimo akmenuką ant kapo.

Naujienos

„Nykštukai‘‘ „Rudens futboliuke“

Kaip ir kasmet Juodupėje vyko „Rudens futboliuko“ varžybos. Jose dalyvavo aštuonios rajono priešmokyklinukų komandos. Vaikai smagiai žaidė mini futbolą. Komandą sudarė keturi berniukai ir viena mergaitė. ,,Nykštukų‘‘ grupės komanda po atkaklios kovos dėl pirmos vietos lygiosiomis sužaidė su Pandėlio komanda ir tik spiriant baudinius paaiškėjo pandėliečių pranašumas. ,,Nykštukai‘‘ liko antri.

Naujienos

Nuotaikingas rugsėjis!

Mažieji mokyklos pradinukai rugsėjį nuspalvino įdomiais susitikimais. Į lietuvių kalbos ir lteratūros pamokas kartu su mokyklos logopede Miglanda Aleksiejiene atkeliavo diplomuotas samojedų veislės šuo Setas, kuris turi TERAPINIO ŠUNS diplomą. Keturkojui draugui mokiniai skaitė,

Naujienos

Pamokos gamtoje

JMBB „Žvorūnė“ nariai rugsėjo 14 d. dalyvavo Valstybinės miškų urėdijos Rokiškio padalinio organizuotame praktikume tema „Pažintis su pavojingiausiu eglės liemenų kenkėju bei priemonėmis, kurios naudojamos kovojant su juo“. Miškininkai papasakojo apie darbus, vykdomus miške, supažindino su šiuolaikine miško technika.

Naujienos

Miško kuopa

Rugsėjo 9 dieną JMBB „Žvorūnė“ nariai dalyvavo trečią kartą Lietuvoje vykusioje miško tvarkymo talkoje. Miško valymas nuo teršėjų paliktų šiukšlių – kasdienis miškininkų darbas,

Naujienos

Ypatinga viešnagė

     Birželio 8 – ąją gimnazijoje lankėsi pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, prezidentūros darbuotojų komanda, Rokiškio r. savivaldybės atstovai.  Svečiai domėjosi gimnazijos struktūra, apžiūrėjo ugdymosi aplinkas, bendravo  su mokiniais. Mažojoje salėje mokinių savivaldos nariai bei mokytojai dalyvavo diskusijoje įvairiais ugdymo organizavimo gimnazijoje, savanorystės, aktyvaus ir veiklaus jaunimo klausimais. Atsisveikindama ponia  Diana Nausėdienė įteikė gimnazijos bendruomenei

Naujienos

Svarbios istorinės akimirkos

           Birželio 8 d. 15 valandą Rokiškio krašto muziejuje vyko pirmojo lietuviško mėnraščio „Aušra“ naujojo leidimo pristatymas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su šalies pirmąja ponia Diana Nausėdiene. Renginio metu mėnraštis ,,Aušra” buvo dovanojamas Lietuvos mokykloms, muziejams ir bibliotekoms. Mūsų gimnazijai atstovavo ,,ARA” klubo kuratorė Jekaterina Šliominienė, mokinių savivaldos prezidentė Paulina Skardytė

Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

         Saulėtą gegužės 31-osios popietę mūsų gimnazijos kiemelyje vyko Paskutinio skambučio šventė. Su mokykla atsisveikino XVIII-oji abiturientų laida. Šventė neapsiėjo be dovanų, šypsenų ir nuoširdžių sveikinimų. Kalbėjo bendruomenių atstovai, sveikinimo žodį taip pat tarė viešnia —Rokiškio vicemerė Audronė Kaupienė.  Šventiškai pasipuošę abiturientai visus nustebino savo šokiu bei jautria daina. Tariame jiems AČIŪ ir linkime didžiausios

Naujienos

„Saulėgrąžos ir paukščių laikas“

     Birželio 2-sios popietę į mūsų gimnazijos Mažąją salę rinkosi svečiai – mokiniai, mokytojai, tėveliai. Būtent šią dieną, tęsiant gražią mokyklos tradiciją, vyko Padėkos koncertas gimnazijos bendruomenei.  Direktorė Loreta Grochauskienė ir pavaduotoja ugdymui Audronė Gabienė įteikė atminimo dovanėles olimpiadų, konkursų prizininkams, meninių renginių laureatams, sportininkams, pelniusiems pergales ne tik rajone, bet ir respublikos mastu. Pagerbti

Naujienos

Dainavome Lietuvos jungtiniame vaikų chore

     Lietuvos dainų šventė 2024 m. minės šimtmetį. Ruošdamiesi šiai ypatingai sukakčiai, Lietuvos dainų šventės organizatoriai moksleivius pakvietė dalyvauti projekte, kuriame jie įgytų chorinio dainavimo įgūdžių mokydamiesi repertuarą, kurį kartu su tūkstančiais choristų atliks 2024 m. liepos 6 d. Vilniaus Vingio parko estradoje.      Tarp norinčių buvome ir mes, Kamajų Antano Strazdo gimnazijos NŠS mokiniai

Naujienos
Į viršų