Skambėk, dainele
Kaitrią ir saulėtą gegužės 22 dieną pradinukų vokalinė grupė „Do mi sol“ vyko į žaismingą ir smagią šventę „Skambėk, dainele“. Jos organizatoriai – Kavoliškio mokyklos – darželio kolektyvas. Vaikai atliko nuotaikingą dainą „Varnalėša“.