Naujienos
Pristatėme veiklas
Rugsėjo 26-ąją gimnazijos ARA klubo nariai dalyvavo kasmetinėje Rokiškio rajono rudens ataskaitinėje konferencijoje, kurios metu rajono mokyklų mokinių savivaldos pristatė savo metines ataskaitas. Mūsų gimnazijos klubo veiklą pristatė buvusi prezidentė Urtė Šakalytė. Renginio metu buvo išrinkta nauja RRMT prezidentė — šiais metais ja tapo Karolina Žeimytė.
Keliavome į žygį
Gavę kvietimą iš Jūžintų mokinių kartu su jais penktadienį išsiruošėme į žygį. Jūžintiškiams — tai kasmetinė tradicija, o mums – nauja patirtis. Su skambia muzika pasiekėme Krokulės šaltinį, atsigėrėme gaivaus vandens ir pasukome atgal į Užpalius.
Rugsėjo 23-oji – Žydų genocido diena
Mūsų gimnazijos mokiniai per istorijos pamokas aptarė, kuo svarbi ši diena kiekvienam iš mūsų. Kalbėjo apie pasaulio teisuolius, jų svarbą. Iš stendinės informacijos sužinojo, kad dviems žmonėms Rokiškio rajone (deja, jau mirusiems) yra suteiktas pasaulio teisuolio vardas. Mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą apie pasaulio teisuolį, Kamajuose dirbusį kunigą Antaną Gobį. Septintos klasės mokiniai aplankė Kamajų
,,Ara‘‘ gyvuoja toliau!
Rugsėjo 13 d. gimnazijos mokinių klubas ,,ARA” išsirinko naują prezidentę — ja tapo IIG klasės mokinė Paulina Skardytė. Linkime jai sėkmės ir kantrybės atstovaujant mūsų gimnazijai, mokinių interesams.
Gamtosauginis projektas
Gimnazija nuo 2005 metų dalyvauja Tarptautiniame gamtosauginiame projekte. Šiais metais (jau 16 kartą) už gamtosauginę veiklą mokykla apdovanota Žaliąja vėliava ir tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatu. Ačiū visai gimnazijos bendruomenei už gamtosauginio požiūrio puoselėjimą bei prisidėjimą prie veiklų. Plačiau apie tai skaitykite https://gamtosauginesmokyklos.lt/
Ir vėl susitikome…
Rugsėjis… Kažkam – pirmas, kažkam – buvęs, bet visiems – įsimintinas. Kiekvieno širdyje jis turi savo kertelę: prisiminimus, lūkesčius, smalsumo, pasiilgimo, o ir nežinios jausmą. Toks jis, mūsų RUGSĖJIS!
Brandos atestatų įteikimo šventės akimirkos
Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijoje liepos 15 d. buvo įteikti Brandos atestatai XVII abiturientų laidai. Džiaugiamės, kad Brandos atestatus gavo visi 29 šios laidos abiturientai. Šventėje skambėjo muzika, sveikinimai, linkėjimai, padėkos…
Grožis akiai ir širdžiai
Mūsų mažoji “Alma Mater” vasaroja! Atostogauja be vaikų krykštavimų, be skambučio kasdienio maratono, be mokytojų rūpestingų žvilgsnių… Pasipuošusi! Išgražėjusi! Nesenstanti!
Pažymejimai_0623
Birželio 23 d. gimnazijoje vyko pagrindinio ugdymo programų baigimo pažymėjimų išdavimo ceremonija. Įteikti baigimo pažymėjimai 26 aštuntos klasės mokiniams ir 14 dešimtos klasės mokinių.