Veikė kalėdinės dirbtuvėlės

Nykštukų“ grupėje daug metų vyksta tradicinės kalėdinės dirbtuvėlės. Į jas renkasi grupės bendruomenės nariai, smagiai bendrauja ir gamina darbelius, puošia grupės erdves. Šiemet, pirmą dirbtuvėlių dieną, vaikai kartu su mamytėmis gamino ir puošė eglutes, kurios žiemos laikotarpiu džiugins visų akis.
„Nykštukų“ grupės vaikai jau šeštą kartą jungiasi prie Panevėžio lopšelio-darželio „Žibutė“ organizuojamo respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų, pedagogų kūrybinių darbų projekto-pilietinės iniciatyvos „Vienišai širdelei – šiltas žodelis VI“. Šiemet pakvietėme prisijungti visus antros dirbtuvėlių dienos dalyvius. Gaminome atvirukus ir rašėme sveikinimus, palinkėjimus vienišiems žmonėms. Pagaminome daugiau nei trisdešimt atvirukų, kurie pasiekė Skemų socialinės globos namų gyventojus. Už pagalbą juos perduodant dėkojame Astai Galvydienei.

Vaikai labai džiaugėsi ir aptarinėjo nuotraukas su vienišų žmonių emocijomis gavus atvirukus. Nauja patirtis, tavo darbelis, palinkėjimas gali pradžiuginti. Kaip smagu pasidalinti gerumu!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Jolita Braukylienė
Nuotraukos autorės

Scroll to Top