K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

        Minėdami Pasaulinę kultūros dieną, tęsdami projekto ,,Mokausi iš kino” veiklą, balandžio 15-osios rytmetį Kamajų Antano Strazdo gimnazijos bei Jūžintų skyriaus 5-3g klasių mokiniai praleido Utenos kino namuose ,,Taurapilis”. Čia, jaukioje kino salėje, net 107 žiūrovai mėgavosi nauju lietuvišku filmu ,,Drugelio širdis”.

,,Filmas labai patiko. Buvo įdomu žiūrėti. Truputį buvo ir graudinančių vietų, bet filmas labai pamokantis.” (Beata, 5 kl.)

,Filmas labai patiko, visų atsiliepimai labai geri. Buvo tikrai labai jautru. Manau, ne vienas susimąstėme.” (Paulina, 1g kl.)

,,Šis filmas man labai patiko, nes atspindi vaikų, paauglių gyvenimą.  Visi mes, žmonės, turim jausmus ir esam skirtingi bei ypatingi. Žiūrint į žmogaus išorę, niekas negali pasakyti, kas slypi jo viduje…” (Monika, 3g kl.)

,,Žiūrėjome filmą apie draugystę ir drąsą būti kitokiam nei esi. Ši viltinga juosta  kalba apie dabar aktualias ir Lietuvos mokyklose paplitusias patyčias. Filme gėris nugali blogį. Ilgainiui nuoširdi draugystė nugali tamsą. Istorija paprasta, bet jautri, skatinanti susimąstyti apie tokias vertybes kaip šeima, draugystė, nuoširdumas, atvirumas, meilė, viltis ir tikėjimas… Noriu tikėti, kad tokios istorijos kaip ,,Drugelio širdis“ gali padėti išgydyti pasaulį.” (mokyt. Milda)

,,Jaudinanti ir pamokanti istorija. Tikiuosi, kad ne tik man, bet ir mokiniams. Dar… labai gražiai nufilmuoti vabzdžiai, ypač stambiu planu.” (bibliotekininkė Jolanta)

        Ačiū mokyklos administracijai už sudarytą galimybę vykti, klasių vadovams, lydėjusiems mokytojams, vairuotojams… Viliuosi, kad šis filmas ne vienam iš mūsų bent trumpam užaugino ,,širdies sparnus!’’

Išvykos organizatorė, NŠS vedėja Ramunė Glinskienė

Fotonuotraukos autoriaus

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30 – 9.15 val.
2 pamoka 9.25 – 10.10 val.
3 pamoka 10.20 – 11.05 val.

ILGOJI PERTRAUKA (1-4 kl., 5-7 kl.)
4 pamoka 11.40 – 12.25 val.

ILGOJI PERTRAUKA (8-IVg kl.)

5 pamoka 12.50 – 13.35 val.

6 pamoka 13.40 – 14.25 val.
7 pamoka 14.30 – 15.15 val.

8 pamoka 15.20 – 16.05 val.