Tapk kraujo donoru

kamajai kr ketv

Balandžio 16 d. Kamajų Antano Strazdo gimnazijoje lankėsi Všį Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo mobili brigada.

Neatlygintinai kraujo paaukojo 22 gimnazijos bendruomenės nariai- mokiniai, aptarnaujantis personalas, mokytojai, mokinių tėveliai. Dešimt iš jų donorais tapo pirmą kartą.Medikai negailėjo šiltų žodžių visiems geranoriškai nusiteikusiems savanoriams, džiaugėsi, kad tradicija, kiekvienų metų balandį atvykti į Kamajus, nenutrūksta.

Nuoširdžiai dėkoju donorams- Vidmantei, Gintarei M., Evelinai S., Mariui, Paulinai, Aurimui, Aušrai, Mantui, Jurgitai K., Deividui S., Dainiui, Ramūnui, Renatai V., Irenai D., Astai P., Birutei Š., Jolantai B., Miglandai, Dianai U., Astai S., Ramūnei S.

 

Akcijos organizatorė- bibliotekininkė Jolanta

 

 

 

 

Scroll to Top