„Nykštukai“ atsisveikino su žiema
„Nykštukų“ grupėje jau tapo tradicija linksmai atsisveikinti su žiema. Žiemos palydėtuvių pramoga kasmet vis kitokia. Dažniausia sulaukiame svečių, renginys išauga į rajoninį renginį. Šiemet su draugais iš Juodupės lopšelio-darželio „Pagrandukų“ grupės palydėjome žiemą ir atsisveikinome su Besmegeniu. Žaidėme, šokome, dainavome, deklamavome, gerai praleidome laiką. Smagios vaikų šypsenos, mažos dovanėlės, noras sužinoti daugiau ir pasidalinti […]