Užsiėmimai apie nusikaltimų prevenciją ir karjeros ugdymą
Sausio 25 d. gimnazijos 8-12 klasių mokiniai dalyvavo prevenciniuose užsiėmimuose „Įvairaus amžiaus jaunimo nusikaltimai ir atsakomybė“, kuriuos vedė Panevėžio apskrities VPK, Rokiškio r. policijos komisariato vyriausioji tyrėja Jolita Baltrūnienė ir Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės specialistas A. Berniūnas.