Sušildė… kalėdinis bėgimas
Šių metų gruodžio 12 d. mūsų gimnazijos 5-12 klasių mokiniai dalyvavo kalėdiniame bėgime ,,Žiemą šalta, bėgti šilta”. Išbandyti savo jėgas pasiryžo 100 dalyvių, kurie, sėkmingai įveikę 3 km nuotolį, galėjo išgerti šiltos arbatos ir pasivaišinti gardžiais sausainiais (už vaišes dėkojame Veiklių tėvų klubui).