Laimėjimai projekte „Keliauk Lietuvoje“
Lapkričio 28 d. Šalčininkų r. Dieveniškių Ryto gimnazijoje vyko respublikinio projekto „Keliauk Lietuvoje“ baigiamoji konferencija. Savo komandą pristatyti bei gimnazijai atstovauti vyko Meda Braukylaitė, Kipras Braukyla, Justina Dudonytė ir Evelina Lašaitė.