Buvo įdomu
Balandžio 11d. mes, vienuoliktokai, vykome į sostinę. Turėjome du tikslus. Vienas iš jų buvo aplankyti Genocido aukų muziejų, įsikūrusį buvusiuose KGB rūmuose, kur penkiasdešimt metų buvo planuojami ir vykdomi sovietų nusikaltimai. Gido vedini apžiūrėjome buvusį KGB vidaus kalėjimą, kur pamatėme devyniolika bendrųjų kamerų, budėtojo ir sargybos kambarius,