Neformaliojo švietimo skyriaus studijų atvira pamoka – koncertas

Gegužės 17- sios popietę į gimnazijos Mažąją salę sugužėjo pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos ir visi norintys pasiklausyti dainuojančių, grojančių mūsų mokyklos mokinių, pasidžiaugti jaunųjų dailininkų darbais bei pasiekimais, mažųjų teatro studijos skaitovių drąsa. Visų NŠS studijų vadovai bei mokiniai atskleidė besibaigiančių mokslo metų nuotaikas, įvardijo pasiekimus, atliko po muzikinį kūrinį. Dalis NŠS besimokančiųjų gavo Mažuosius diplomus (studijos pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus). Klausytojams buvo padalinti NŠS veiklas reprezentuojantys bukletai, kviečiantys naujus narius kitais mokslo metais prisijungti prie gausios ir darnios jaunųjų menininkų šeimynos!

Gera ten, kur gyvena muzika, jausmas išsilieja spalvomis ir širdį virpina žodžių gelmė, tuomet užgimsta šypsena ir draugystė!

NŠS vedėja Ramunė Glinskienė

Foto nuotraukos Ugnės Stunžėnaitės