Alės Rūtos al. 1, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

Kovo 10-oji mūsų gimnazijoje sutapo ne tik su Nepriklausomybės dienos išvakarėmis, bet ir su poeto Antano Strazdo gimimo sukaktimi — 254 – osiomis gimimo metinėmis. Būtent šiai datai paminėti ir buvo skirtas RAŠTINGIAUSIO bendruomenės nario konkursas. Jame dalyvavo tiek mokiniai, tiek suaugusieji. Dalyviai rašė diktantą, kuris, beje, buvo nelengvas. Džiaugiamės visais, kurie liko neabejingi gimtajam žodžiui, o ypač konkurso nugalėtojais. Jais tapo (mokinių grupėje): 3g kl. mok. DEIVIDAS SKAVIČIUS — I vieta, 7 kl. mok. SANDRA MACIJAUSKAITĖ — II vieta, 2 g kl. mok. PAULIUS VAŠTAKAS —  III vieta. Suaugusiųjų grupėje I vietą laimėjo Kamajų gimnazijos ikimokyklinio skyriaus  darbuotoja VIDA BAGASLAUSKIENĖ,  II-ąją — dorinio ugdymo mokytoja VILMA STEPUTAITIENĖ, o III-ąja vieta pasidalino gimnazijos spec. pedagogė MIGLANDA  ALEKSIEJIENĖ bei mokyklos sekretorė ELVYRA TUMIENĖ.

Dar sykį sveikiname laimėtojus ir linkime ir toliau puoselėti lietuvišką žodį!