K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

Kamajų Antano Strazdo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje šventinis šurmuliukas buvo jaučiamas jau nuo pat pirmos šventinės savaitės dienos.

Pirmadienis – geltonoji diena! Visa darželio bendruomenė šią dieną rengėsi būtent šios spalvos drabužiais. Po pusryčių visi skubėjo į „geltonąją“ mankštą darželio salėje. Ją vedė gimnazistė Aurora Lobovaitė.

Antradienis – žalioji diena! Tądien vaikai mankštinosi su gimnaziste Rimante Mičelyte.

Trečiadienis – raudonoji diena! Šventinė diena prasidėjo su tomis pačiomis vaikų draugėmis Aurora ir Rimante bei smagia „raudonąją“ mankšta.

Ketvirtadienis – trispalvė diena! Geltonais drabužėliais tądien puošėsi “Nykštukų”, žaliais – “Kiškučių”, o raudonais – “Boružėlių” grupės vaikai.

Mankštą drąsiai, išradingai ir nuotaikingai vedė jau patys darželinukai! Vos atsikvėpus po judrios veiklos visų grupių vaikai rinkose į darželio salėje vyksiančią šalies šimtojo gimtadienio šventę. Renginio vedėja auklėtoja Lina pakvietė vaikus išklausyti ir kartu sugiedoti Tautinę giesmę, supažindino su keletu mūsų šalies istorinių faktų, priminė Lietuvos simbolius, jų reikšmę ir prasmę. Vaikai kartu smagiai šoko lietuvių liaudies šokius, dainavo dainas,  žaidė žaidimus. Šiek tiek pavargę visi susėdo virtualiai „paskrajoti“ po gražiausias ir lankomiausias Lietuvos vietas. Šventės pabaigoje vaikai su džiaugsmu skanavo ir mėgavosi virėjos Daivos paruoštais trispalviais vaisių vėrinukais.

Tikiu, kad Lietuvos šimtmečio renginiai vaikams teikė daug džiaugsmo ir ilgam paliko spalvingą pėdsaką jų atmintyje.

 

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Lina Zolubienė

            

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15