K. Šešelgio g. 9, Kamajų mstl., Rokiškio r. sav. LT-42291. Į.k.190250136, tel.: 8 458 27147, el.paštas kamajugimnazija@gmail.com

      Pirmąją gruodžio savaitę „Boružėlių“ grupėje šurmuliavo Kalėdinės dirbtuvėlės. Jau antrus metus gaminti šventines dekoracijas kvietėme ir vaikučių artimuosius. Maloniai nustebino šeimų aktyvumas: sulaukėme ne tik rūpestingų mamyčių ir tėčių, bet ir būrelio trykštančių entuziazmu bei kūrybiškumu broliukų ir sesučių.

Kūrybinis darbas virė tris pavakares. Kurti puošnias kalėdines kompozicijas bei pasigaminti mielus nykštukus kvietė logopedė Miglanda Aleksiejienė, puošnias popierines dekoracijas sukurti padėjo auklėtojos Lina Zolubienė ir Gitana Širvienė.

Subūrę vaikus į atskirą būrelį, Mildutės broliukai Mantas ir Vytas mokė pasigaminti spalvotą girliandą iš popierinių juostelių. Vaikai suklijavo 10-ies metrų girliandą. Kitą pavakarę rūpestingasis Vytas su keletu padėjėjų kūrė originalius pakabinamus kalėdinius papuošalus eglutei.

Įgyvendinant dar vieną  grupės pedagogių idėją, šeimos vėl maloniai stebino aktyvumu, išradingumu ir kūrybiškumu. Į grupės rengiamą imitacinių kalėdinių dovanų parodą „Dovana“ vienas už kitą įdomesni eksponatai keliavo ne iš vienų namų. Sulaukėme ir ne po vieną „dovaną“, o po dvi, tris. Kajaus mamytė Vaida grupei padovanojo ne tik porą nuostabių kūrinėlių parodai, bet ir puošnią stilizuotą eglutę. Mildutės šeima be „dovanėlių“ parodai, pagamino puošnų Advento vainiką.

Smagiai padirbėję, šventiškai pasipuošę laukiame artėjančių švenčių, Kalėdų Senelio, jo dovanų, balto sniego ir jaukių šventinių vakarų.

Dėkojame visoms šeimoms, dalyvavusioms mūsų Kalėdinėse dirbtuvėlėse bei paruošusioms dovanas grupės rengiamai parodai.

                                                                           „Boružėlių“ grupės auklėtoja Lina Zolubienė

Fotonuotraukos autoriaus

Pamokų laikas

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05

Ilgoji pertrauka (valgo 1-4 kl.,5-7kl.)
4. 11.35 – 12.20

Ilgoji pertrauka (valgo 8-IVg. kl.)

5. 12.50 – 13.35

6. 13.40 – 14.25
7. 14.30 – 15.15