Dalyvavome šimtmečio Dainų šventėje

                 Begalinio džiaugsmo kupinomis širdimis liepos 4-6 dienomis viešėjome Vilniuje, kur įsiliejome į 12 tūkstančių balsų jungtinį chorą! Dainuoti tarpe 700 Jungtinio Lietuvos vaikų choro balsų, jausti, kad esi dalis šio didelio stebuklo – neįkainojama patirtis.

                Ačiū tariame muzikos puoselėtojai, projekto meno vadovei Valerijai Skapienei už padovanotą galimybę, ačiū gimnazijos direktorei Loretai už palaikymą, rūpinimąsi mumis iki paskutinės šventinės dienos, ačiū kolegei Astai, vairuotojui Germantui ir visai jaunųjų dainorėlių grupei!

               TE ŽALIUOS GIRIA IR DAINUOS LIETUVA!

               Grupės vadovė Ramunė Glinskienė

               Foto nuotraukos Ramunės Glinskienės, Astos Mičelienės, Justinos Dudonytės, Ugnės Stunžėnaitės

Scroll to Top